•  Grażyna Banaszak
      •  Anna Brzozowska
      •  Magdalena Dmochowska
      •  Aneta Górska
      •  Elżbieta Gostomska-Cyrzan
      •  Barbara Gruchala
      •  Lucyna Karalus
      •  Beata Kreft
      •  Jarosława Krus-Wikarjusz
      •  Stefan Kryściński
    • Nauczyciele

    • Kadra pedagogiczna 2018/2019

      Stefan Kryściński – dyrektor szkoły, n-l w-f
      Hanna Paszki – w-ce dyrektor szkoły, n-l j. polskiego, wychowawca kl. VII


      Grażyna Banaszek – n-l matematyki
      Anna Brzozowska – n-l wspomagający
      Magdalena Dmochowska – n-l j. angielskiego kl. IV – VIII, wychowawca kl. VB
      Elżbieta Gostomska – Cyrzan – n-l doradztwa zawodowego
      Aneta Górska – n-l j. niemieckiego
      Barbara Gruchała – logopeda szkolny, n-l wspomagający
      Lucyna Karalus – wychowawca kl. III
      Beata Kreft – wychowawca kl. „0” (Niestępowo)
      Jarosława Kurs –Wikarjusz– n-l muzyki, wychowawca kl. II
      Anna Labuda – n-l wspomagający, n-l świetlicy
      Honorata Lejk – n-l świetlicy
      Barbara Leszniewska – psycholog szkolny
      Edyta Lidzbarska – n-l historii, j. polskiego, wychowawca kl. VIII
      Joanna Mielewczyk – Pytka – n-l religii, wychowania do życia w rodzinie
      Natalia Możejko – Kuźmicka – n-l chemii
      Barbara Olszewska – wychowawca kl. I
      Radosław Pleszyniak – n-l edukacji dla bezpieczeństwa, techniki
      Anita Płotka – n-l j. angielskiego kl. „0” – III, pedagog szkolny
      Wiesława Rogalewska – wychowawca kl. „0”(Sulmin)
      Jolanta Serkowska – logopeda szkolny
      Alicja Siebert – n-l bibliotekarz, n-l wspomagający, n-l wiedzy o społeczeństwie, wychowawca kl. IVA
      Marta Sowa – n-l gimnastyki korekcyjnej,  w-f
      Beata Szczepanik – n-l matematyki, wychowawca kl. VI
      Agnieszka Tusk – n-l j. kaszubskiego, plastyki, techniki
      Wioleta Waszkinel – n-l j. polskiego, wychowawca kl. IVB
      Witucki Leszek – n-l fizyki, informatyki
      Aneta Zaborowska – n-l bilogii, geografii, przyrody, wychowawca kl. VA


      Administracja
      Stryjewska Agnieszka – sekretarz szkoły
      Mańska Ewa – główna księgowa
      Siebert Agnieszka – inspektor ochrony danych

      Obsługa:
      Jadwiga  Cirocka
      Lucyna  Hoppe
      Maria  Loroff
      Kazimierz Myszk
      Agnieszka Kujawska
      Teresa  Resmarowska
      Gabriela  Szczęsna