• Biblioteka szkolna czynna:
        • poniedziałek -9.40 - 13.00
        • wtorek - 9.40 - 11.50,12.35 - 13.35
        • środa - 8.45 - 9.50,11.40 - 13.00
        • czwartek - 9.40 - 11.50, 13.35 - 14.35
        • piątek - 8.00 - 10.55

Regulamin Biblioteki Szkoły Podstawowej im. Więźniów Obozu Stutthof w Niestępowie:

Prawa i warunki korzystania z wypożyczalni.

• Każdy uczeń ma prawo do korzystania ze zbiorów biblioteki szkolnej.
        • Korzystanie z wypożyczalni jest bezpłatne.
        • Obowiązkiem ucznia jest zaznajomić się z regulaminem wypożyczalni oraz dniami jej otwarcia.
        • Wypożyczalnia udostępnia swe zbiory od września do maja włącznie każdego roku szkolnego.
        • W wypożyczalni należy zachowywać się cicho.
        • Czytelnik ma obowiązek szanować wypożyczone książki.
        • Czytelnik odpowiada materialnie za zniszczenie, uszkodzenie lub poplamienie wypożyczonych książek.
        • W przypadku zaginięcia lub zniszczenia książki zobowiązany jest ją odkupić. O ile odkupienie nie jest możliwe, powinien dostarczyć inną książkę wskazaną przez bibliotekarza.
        • Wypożyczone książki powinny być zwrócone do końca maja każdego roku szkolnego.
        • W uzasadnionych przypadkach wypożyczalnia może zażądać zwrotu książek przed upływem ustalonego terminu.
        Wypożyczanie książek.
        • Czytelnik może wypożyczać zbiory wyłącznie na swoje nazwisko.
        • Wypożyczonych książek nie można przekazywać osobom postronnym.
        • Jednorazowo można wypożyczyć 2 książki na okres 2 tygodni.
        • Jeżeli czytelnik nie przeczytał książki, a wypożyczalnia nie ma na nią nowych zamówień, może przed upływem terminu zwrotu przynieść książkę i prosić o przedłużenie terminu zwrotu.
        • Uczeń, w domu  którego panuje choroba zakaźna, nie może korzystać z biblioteki.