• 1,5 % na Szkołę

• Drodzy Rodzice oraz Wszyscy Przyjaciele Szkoły Podstawowej w Niestępowie,

Pamiętacie o nas wypełniając swój coroczny PIT

Rada Rodziców SP Niestępowo

• CodeWeek

• ​​​​​7-22 października 2023 rok

EU CodeWeek, czyli Europejski Tydzień Kodowania, to inicjatywa promująca programowanie i umiejętności cyfrowe. Akcja co roku organizowana jest na terenie całej Europy i dedykowana wszystkim, którzy chcą rozpocząć lub kontynuować przygodę z programowaniem. Europejskie państwa konkurują w liczbie zorganizowanych wydarzeń. Polska uczestnicząc w 9716 wydarzeniachzajęła w 2023 roku siódme miejsce.

CodeWeek to świetna okazja, by zacząć zabawę z kodowaniem, grafiką komputerową, czy robotyką. Uczniowie klas IV – VIII Szkoły Podstawowej w Niestępowie mieli możliwość wzięcia udziału w wydarzeniu na lekcjach informatyki w dniach 10 – 13 października 2023r. Wykonując programowanie wizualne/blokowerozwijali logiczne myślenie oraz wyobraźnię, a przy okazji świetnie się bawili. Kolejna edycja już za rok.

• Nagłówek